I Bieg Invictus jest biegiem charytatywnym, organizowanym w celu zbiórki pieniędzy dla rodzin żołnierzy poległych w misjach poza granicami państwa.

DZIĘKUJEMY wszystkim Uczestnikom za udział w wydarzeniu, za wspaniałe emocje, dobrą energię i wszystkie kilometry, które dzielnie wybiegaliście z uśmiechem na ustach, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia (trasę z wielkim zaangażowaniem pokonały również osoby kontuzjowane oraz Ciężarna).
W Teamie Invictus znalazły się także psy Husky, które już podczas rozgrzewki nie mogły doczekać się startu.

Cieszymy się, że tak liczne grono Biegaczy wsparło inicjatywę pomocy Weteranom. Dzięki Wam I Bieg Invictus stanowi piękny sukces i motywację do organizacji kolejnych przedsięwzięć.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz wsparciu sponsorów udało się zebrać 16000 zł, które przekazaliśmy rodzinie por. Roberta Marczewskiego, który poległ na misji w Afganistanie.

Razem możemy więcej – Do zobaczenia!!!


WIDEORELACJA

 


GALERIA


Kiedy odbędzie się bieg?
W sobotę, 14 września 2019 r., w godz. 8:00-14:00.

Gdzie odbędzie się bieg?
W 6 batalionie powietrznodesantowy w Gliwicach przy ul. Andersa 47.

Kto może wziąć udział?
W biegu mogą wziąć udział dorośli, młodzież i dzieci. Maksymalna liczba uczestników wynosi 1000 osób.

Jaka jest trasa biegu?
Trasę biegu stanowi okrążenie (ok. 1,7 km) na terenie jednostki wojskowej. Każdy uczestnik biegnie tyle okrążeń ile chce.

Kto wygra bieg?
Wszyscy. Nie ma kwalifikacji zwycięzców, a bieg ma mieć charakter zabawy, w której dorośli i młodzież będą mogli zapoznać się z charakterem służby wojskowej oraz historią udziału polskich żołnierzy w misjach zagranicznych.

Do kogo trafią pieniądze zebrane w ramach biegu?
Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz rodzin żołnierzy poległych w misjach poza granicami państwa. Konkretnych beneficjentów wybierzemy wkrótce.

Co wchodzi w skład pakietu startowego?
Numer startowy, koszulka, gadżety od Militaria.pl, materiały informacyjne, butelka wody i pamiątkowy medal. Wzór koszulki i rozmiarówkę znajdziecie na dole.

Ile kosztuje pakiet startowy?
Normalny – 99 zł.
Ulgowy (do lat 16) – 49 zł.

 

ORGANIZATORZY: PATRON HONOROWY:
PATRONI MEDIALNI: SPONSORZY:

Do pobrania:
Wzór koszulki i rozmiarówka
Plakat A4
Regulamin Biegu